Eladó ház Pilis 153 nm
Eladó ház Pilis 153 nm
Eladó ház Pilis 153 nm
+10 fotó
Hirdetéskód: 9018226
Referenciaszám: HZ021896-5225959
Feltöltve: 3 napja

Pilis eladó családi ház 6+1 fél szobás: 68 millió Ft

68 millió Ft
444,4 ezer Ft/m²
153 m²
Alapterület
415 m²
Telek
6+1 fél szoba
Szobák száma
Két generációs otthon Pilis szívében! Eladó Pilis belterületén egy 415 m²-es telken fekvő, két különálló házból álló ingatlan, amely ideális több generáció együttélésére vagy akár bérbeadásra is. Ingatlan jellemzői: Nagyobb ház: 153 m², vegyes falazatú, 4 szoba + nappali, tágas és kényelmes élettérrel. Kisebb ház: 51 m², ytong falazatú, 2 szobával, külön bejárattal. Fűtés: Vegyestüzelésű kazán, amely gazdaságos megoldást kínál. Teljes közműellátottság: Víz, villany, gáz és csatorna biztosított. A telek elhelyezkedése és az épületek praktikus kialakítása számos lehetőséget rejt, akár többgenerációs családi otthonként, akár befektetésként! Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül. Hívj, és nézzük meg együtt!! Érd: Kovács Ildikó, tel: +36/20 317 5063, e-mail: ildiko.kovacs1@dh.hu A megvásárláshoz hitelre van szüksége? Segítünk! Ügyfeleinket - együttműködő partnerünk - a Hitelcentrum Kft segíti a hitelügyintézés teljeskörű lebonyolításában. 12 bankkal állnak kapcsolatban, mely rugalmassá, kényelmessé, és gyorsabbá teszi hitelének ügyintézését, és biztosítja, hogy megismerhesse az Ön számára legkedvezőbb ajánlatot! A szolgáltatás Vevőink számára ingyenes! Ne tétovázzon, hívjon és nézzük meg együtt az ingatlant! https://szabo-timea-orsolya.credipass.hu/ Referencia szám: HZ021896

Tulajdonságok

Típus:
Családi ház
Állapot:
Átlagos
Fűtés:
Egyéb kazán