Eladó ház Pilis 40 nm
Eladó ház Pilis 40 nm
Eladó ház Pilis 40 nm
Hirdetéskód: 9021523
Referenciaszám: HZ018870-5233541
Feltöltve: ma

Pilis eladó családi ház 1 szobás: 8,5 millió Ft

8,5 millió Ft
212,5 ezer Ft/m²
40 m²
Alapterület
3557 m²
Telek
1 szoba
Szobák száma
ELADÓ ZÁRTKERTI INGATLAN – KÉT HÁZZAL, NAGY TELEKKEL, NYUGODT KÖRNYEZETBEN! Eladásra kínálunk egy zártkerti besorolású, szőlő művelési ágban nyilvántartott ingatlant, amely ideális választás a természetközeli, csendes életet keresőknek. FŐBB ADATOK ️ 3557 m² telek ️ 2 különálló könnyűszerkezetes ház ️ zártkerti, szőlő művelési ág ️ 1/2 tulajdoni hányad eladó ️ csendes, zöldövezeti környezet ÉPÜLETEK 2 különálló könnyűszerkezetes ház többféle hasznosítási lehetőség ideális nyaralónak, lakhatásra vagy befektetésnek TELEK ÉS KÖRNYEZET nagy, 3557 m²-es zöldterület nyugodt, természetközeli elhelyezkedés távol a város zajától mégis elérhető közelségben a mindennapi szolgáltatásokhoz KÖZMŰVEK villany bevezetve fúrt kút a telken MIÉRT ÉRDEMES MEGNÉZNI? ️ hatalmas telek ️ két különálló ház ️ természetközeli, nyugodt környezet ️ többféle hasznosítási lehetőség ️ befektetésnek is kiváló Ne hagyja ki ezt a ritka lehetőséget! Keressen bizalommal, és tekintse meg személyesen ezt a pilisi zártkerti ingatlant! Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül. Érd.:Zeffer Norbert 06307299593 Referencia szám: HZ018870

Építés éve:
1960
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Zeffer Norbert
Villa Gyömrő
Az iroda összes hirdetése
+36 29 998 4