Hirdetéskód: 8899028
Feltöltve: 3 hónapja
Pinnye eladó családi ház 2+1 fél szobás: 31 millió Ft
31 millió Ft
281,8 ezer Ft/m²
110 m²
1700 m²
2+1 fél szoba
Eladó ház Pinnyén
Eladó tehermentes, felújítandó, összkomfortos ingatlan, rendezett tulajdoni háttérrel, azonnal megvásárolható Pinnyén.
Az adás-vétel jogilag akadálytalan, rövid határidővel lebonyolítható.
A ház jelen állapotában felújítást követően jól élhető otthonná vagy értékálló befektetéssé alakítható.
Ideális választás családok számára akik nyugodt, rendezett, kellemes és élhető települést keresnek. Állattartásra, kertészkedésre vágyóknak ideális. Az ár minimálisan alkuképes.
ház adatai:
település: Pinnye
ingatlan típusa: családi ház
alapterület: 110 nm
helyiségek:
2 + fél szoba
konyha
fürdőszoba + WC (fürdőkád, zuhanyfülke, bidé)
WC
előszoba
egyéb helyiségek:
kazánház
20 nm fedett terasz
műhely
tyúkól
plusz 1 helyiség
telek: 1700 nm
gyorsforgalmi út kapcsolat
komoly érdeklődők megkeresését várom ezen a telefonszámon:
ingatlanosok megkeresését nem kérem, köszönöm!
Tulajdonságok
Családi ház
1
Felújítandó
Vegyes tüzelésű kazán
20 m²
Nem adta meg a hirdető
Nincs
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
JK
János Kovács
+36 20 347 8
Hitelkalkulátor
Második évtől
133 410 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
JK
János Kovács
+36 20 347 8
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
JK
János Kovács
+36 20 347 8