Eladó ház Poroszló 117 nm
Eladó ház Poroszló 117 nm
Eladó ház Poroszló 117 nm
+14 fotó
Hirdetéskód: 8994930
Referenciaszám: 57_lvi
Feltöltve: 9 napja

Poroszló eladó családi ház 3 szobás: 28,9 millió Ft

28,9 millió Ft
247 ezer Ft/m²
117 m²
Alapterület
400 m²
Telek
3 szoba
Szobák száma
Ideális családi otthon Poroszlón, kiváló adottságokkal! Eladó egy 117 m²-es, egyszintes családi ház Poroszlón, 400 m²-es telekkel. A tágas nappali (30 m²), két hálószoba, valamint két fürdőszoba funkcionális elrendezéssel szolgálja ki az itt lakók igényeit. Az ingatlan déli fekvésű, világos terekkel, átlagos állapotban van, vegyes falazattal és magastetővel rendelkezik. Fűtése gázkonvektorral megoldott, minden közmű (gáz, villany, víz, csatorna) be van kötve. A lakás járólap és beton burkolattal készült, 2,8 méteres belmagassággal. Rendkívül kényelmes, összkomfortos otthont kínál energetikai tanúsítvánnyal, különnyíló szobákkal. Az infrastruktúra remek, a tömegközlekedés kiváló. A fedett felszíni parkoló, valamint a kert nyugalmat és kényelmet biztosít. Ideális választás családok vagy befektetők számára, hiszen a ház 3 db külön lakrészre lett bontva, aminek felújításai megkezdődtek, viszon még befejezésre vár. Igazán jó lokáció mellett, hiszen Poroszló közponjában található és a stran is sétatávolságra megközelíthető. Felkeltette az érdeklődését? Keressen bizalommal megtekintés és további kérdéssel kapcsolatban, segítek a teljes ügyintézésben a megtekintéstől a birtokbaadásig. Megbízható ügyvédi háttér, és díjmentes hitelügyintézés.

Tulajdonságok

Típus:
Családi ház
Szintek száma:
1
Állapot:
Átlagos
Fűtés:
Gáz (konvektor)
Építés éve:
1982
Energetikai besorolás:
I
csatornagázjó közlekedésűkocsibeállóösszkomfortosvilágosvillanyvíz