+6 fotó
Hirdetéskód: 8946460
Referenciaszám: HZ031361
Frissítve: 21 napja
Püspökladány eladó családi ház 3 szobás: 14 millió Ft
14 millió Ft
241,4 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
58 m²
542 m²
3 szoba
Leírás
Püspökladány csendes, nyugodt helyén 542 nm-es telken lévő régi típusú 58 nm-es vályog ház eladó!
Az ingatlan állapotát tekintve részben felújított. Az alsó részben található konyha, fürdőszoba, wc és kamra helyiség 2025-ben új víz vezetékeket, villanyt, burkolatot, műanyag nyílászárókat és festést kapott. A felső rész, ahol 3 szoba található még felújításra szorul. A két rész átjárható. Méretét tekintve bővíthető, alakítható, de a további tervek már az új tulajdonosra várnak.A telek mérete ideális választás családok, párok, idősek számára. Található itt egy lemeztetős garázs, mely gépjármű beállásra is alkalmas, de nyári konyhaként is funkcionálhat. A ház fűtéséről gázkonvektor gondoskodik. A tetőn cserépfedés található.
Lokációt tekintve kisebb-nagyobb boltok, iskola, óvoda könnyen megközelíthető. Csendes, nem forgalmas utcában a nyugalom biztosított.
Amennyiben az ingatlan felkeltette az érdeklődését hívását szívesen fogadom a hét bármely napján.
Vásárlóink részére minden szolgáltatásunk ingyenes!
Tulajdonságok
Családi ház
Gáz (konvektor)
1954
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 52 234 1
Hitelkalkulátor
Második évtől
60 250 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.