Eladó ház Pusztamérges 104 nm
Nem található kép
Nem található kép
Hirdetéskód: 8994020
Feltöltve: 11 napja

Pusztamérges eladó családi ház 3 szobás: 30 millió Ft

30 millió Ft
288,5 ezer Ft/m²
104 m²
Alapterület
600 m²
Telek
3 szoba
Szobák száma
Eladó tehermentes összkomfortos családi ház uj nyilászárókkal. Csendes barátságos telapülésen. Csok alkalmas ingatlan.

Tulajdonságok

Típus:
Családi ház
Szintek száma:
1
Állapot:
Jó állapotú
Fűtés:
Vegyes tüzelésű kazán
Építés éve:
1975
Terasz:
14 m²
Energetikai besorolás:
A
bútorozatlancsendesétkezőgázinternetipari áramkábeltévékamrakertkocsibeállómelléképületműhelyösszkomfortostelefonteraszvillanyvízvízórás

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

M
Magánszemély
+36 30 215 4

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 101 262 Ft
Második évtől
129 106 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,6%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

M
Magánszemély
+36 30 215 4

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

M
Magánszemély
+36 30 215 4

Promóció kép

Töltsd fel hirdetésed ingyenesen!

Egyszerű hirdetésfeladás ingyenesen

Feladom a hirdetésem