Eladó ház Pusztamonostor, Kossuth Lajos 23 84 nm
Eladó ház Pusztamonostor, Kossuth Lajos 23 84 nm
Eladó ház Pusztamonostor, Kossuth Lajos 23 84 nm
+7 fotó
Hirdetéskód: 9007686
Feltöltve: 1 napja

Pusztamonostor eladó családi ház 2 szobás: 15 millió Ft

15 millió Ft
178,6 ezer Ft/m²
84 m²
Alapterület
1666 m²
Telek
2 szoba
Szobák száma
Pusztamonostoron eladó 70% ban felújított családi ház. Falusi CSOK-ra 2 gyermek esetén megfelelő. Felújított konyha, étkező WC fürdő szoba. Két szoba, kamra vár felújításra még. Összközműves 3 fázissal, éjszakai árammal. A fűtést minden helyiségben konvektor biztosítja. A melegvíz villanybojlerrel megoldott. A telek 1666 nm-es gazdálkodásra alkalmas. Fúrt kút van. Boltok, vasútállomás a közelben.

Tulajdonságok

Típus:
Családi ház
Szintek száma:
1
Állapot:
Felújítandó
Fűtés:
Gáz (konvektor)
Építés éve:
1978
Terasz:
20 m²
Energetikai besorolás:
I
Napelem:
Nincs
amerikai konyhabútorozatlancsatornaétkezőgázipari áramkamrakertkocsibeállókomfortosmelléképületmosókonyhaműhelyteraszvillanyvíz

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

SK
szilárd kékesi
+36 70 526 4

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 50 631 Ft
Második évtől
64 553 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,7%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

SK
szilárd kékesi
+36 70 526 4