Eladó ház Ruzsa 62 nm
Eladó ház Ruzsa 62 nm
Eladó ház Ruzsa 62 nm
+7 fotó
Hirdetéskód: 8012488
Referenciaszám: 20105
Frissítve: ma

Ruzsa eladó családi ház 2 szobás: 9,99 millió Ft

9,99 millió Ft
161,1 ezer Ft/m²
62 m²
Alapterület
16000 m²
Telek
2 szoba
Szobák száma
Home & People Ingatlanazonosító: #20105 Farkas Dániel vezető referens Tel: +36703387700 Amennyiben kollégánk elfoglalt, kérjen visszahívást sms-ben a +36-70-628-1033-as telefonszámon! Ruzsán tanya eladó! Egyéb paraméterek: 60+40 m2, telek 16000 m2, ebből: 773m2 Kivett tanya, 11.752 szántó, 3.403 rét, 2+2 szoba, Fűtés: kályha Villany, víz. I.ár.: 9 990 000 Ft Amennyiben felkeltettem érdeklődését és további részletekért, kérem hívjon bizalommal. Farkas Dániel vezető referens Tel: +36703387700

Az iroda összes hirdetése
+36 70 338 7

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 33 720 Ft
Második évtől
42 992 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,8%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Farkas Dániel
Homeandpeople
Az iroda összes hirdetése
+36 70 338 7