Eladó ház Sajószentpéter 53 nm
Eladó ház Sajószentpéter 53 nm
Eladó ház Sajószentpéter 53 nm
+7 fotó
Hirdetéskód: 8820152
Referenciaszám: 698900744
Frissítve: 1 napja

Sajószentpéter eladó családi ház 2 szobás: 25,9 millió Ft

25,9 millió Ft
488,7 ezer Ft/m²
53 m²
Alapterület
518 m²
Telek
2 szoba
Szobák száma
Eladó családi ház Sajószentpéteren – remek lehetőség saját otthonra vagy befektetésre! Sajószentpéter Szabadság telepén kínálunk eladásra egy 53 m²-es, két szobás családi házat, amelyhez egy 518 m²-es telek tartozik – tökéletes választás, ha kertre, nyugalomra és saját élettérre vágyik. A sarki telken álló ingatlan felújítást igényel. A ház 1960-ban épült szilikátból, szerkezetileg stabil, így kiváló alapot nyújt egy modern, felújított otthon kialakításához. Az összkomfortos kialakítás biztosítja a mindennapi kényelmet, a keleti tájolás pedig világos, napfényes reggeleket garantál. - Saját udvari parkolás - Utcai kilátás - Nyugodt, barátságos környék - Tágas telek, rengeteg lehetőséggel A külső állapota átlagos, viszont a benne rejlő lehetőség hatalmas – alakítsa saját ízlésére! „Az ingatlan energetikai besorolásának meghatározása jelenleg folyamatban van.

Tulajdonságok

Típus:
Családi ház
Szintek száma:
1
Állapot:
Átlagos
Fűtés:
Gáz (konvektor)
Építés éve:
1960
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
csatornagázkamrakocsibeállóösszkomfortosvillanyvízvízórás

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Kozák Csaba
Newex Ingatlaniroda
Az iroda összes hirdetése
+36 30 165 3

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 87 423 Ft
Második évtől
111 462 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,6%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.