+8 fotó
Hirdetéskód: 8956595
Referenciaszám: 702601267
Frissítve: 1 hónapja
Salgótarján eladó családi ház 4 szobás: 30 millió Ft
30 millió Ft
44,2 ezer Ft/m²
678 m²
150 m²
4 szoba
Leírás
Eladó Salgótarján -belterületén 4- szobás családi ház!
Eladásra kínálom a Gyémánt Ingatlaniroda portfóliójából Nógrád vármegyében, Salgótarján zöld övezetén , 150nm-es 4 szobás családi házat.
Az ingatlan 678 nm-es telken helyezkedik el, amelyben: 4-szoba, konyha-ebédló,, kamra, fürdőszoba -2Wc lett kialakítva.
Falazata- tégla, tetőszerkezete, fa és stukatúr, födém cserép borítással.
Közművek: villany, víz, gáz, csatorna.
Ha szeretne egy csendes helyen a közel a központhoz, de mégis csendes utcában élni, akkor ez a családi ház megfelelő Ön és családja számára.
A Gyémánt Ingatlan iroda teljes körű ügyintézéssel áll az eladók és a vevők rendelkezésére! A kínálatunkból választott ingatlan finanszírozásához kedvezményes hitel lehetőséget kínálunk. Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk, és segítséget nyújtunk az adásvételhez kapcsolódó ügyek intézéséhez.
Érdeklődés és megtekintés céljából történő időpont egyeztetés érdekében kérem keressen a megadott telefonszámon!
Hétfőtől Péntekig 9- 17 óráig.
Tulajdonságok
Családi ház
2
Jó állapotú
Gázkazán
1994
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 20 357 7
Hitelkalkulátor
Második évtől
129 106 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.