Eladó ház Sarkadkeresztúr 100 nm
Nem található kép
Nem található kép
Hirdetéskód: 9007685
Feltöltve: 3 napja

Sarkadkeresztúr eladó családi ház 2+1 fél szobás: 16,2 millió Ft

16,2 millió Ft
162 ezer Ft/m²
100 m²
Alapterület
2100 m²
Telek
2+1 fél szoba
Szobák száma
Eladàsra kînàlok csendes nyugodt helyen téglaépítésű családi házat, amely összkomfortos per és tehermentes.Kivàló vàlasztàs lehet pl nyaralónak, gazdàlkodàsra vagy vàllalkozàsra.Életvitel szerűen lakott,2 és fél szobás,aljzat spc vizàlló padló. Fürdőszoba wc hideg burkolás. Külön kazànhàzból fűtés benne kondenzációs és vegyestüzelésű kazán. Garâzs, kamra,mellék épület,erdős terület,kert.

Tulajdonságok

Típus:
Családi ház
Szintek száma:
1
Állapot:
Jó állapotú
Fűtés:
Központi fűtés
Építés éve:
1979
Terasz:
6 m²
Energetikai besorolás:
B
Napelem:
Nincs
Átlagos rezsiköltség:
20 000 Ft/hó
alacsony közös költségbútorozatlancsendesétkezőgarázsgázinternetjó beosztásújó közlekedésűkamrakertkertkapcsolatosmelléképületmosókonyhaösszkomfortosredőnysaját parkolóteraszvilágosvillanyvízvízórás

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

LJ
Lukoviczki Jànosné
+36 20 347 4

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 54 682 Ft
Második évtől
69 717 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,7%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.