Eladó ház Siófok, Fokihegy 250 nm
Eladó ház Siófok, Fokihegy 250 nm
Eladó ház Siófok, Fokihegy 250 nm
+2 fotó
Hirdetéskód: 9001544
Referenciaszám: 54600
Feltöltve: 5 napja

Siófok eladó családi ház 7 szobás: 99 millió Ft

99 millió Ft
396 ezer Ft/m²
250 m²
Alapterület
690 m²
Telek
7 szoba
Szobák száma
Siófok fokihegyi városrészének csendes utcájában eladó egy jó szerkezeti állapotú, bruttó 250 m2-es, átépítésre váró családi ház, melyben akár négy darab önálló helyrajzi számmal bíró lakás is kialakítható. Az épület 3 szintes, lakások az első-második szinten alakíthatók ki, az alagsorban tárolók, vagy wellness részleg is megvalósulhat. Jellemzők: - építés ideje: 90-es évek, - tégla falazatok, - 690 m2 telekterület, - bruttó 250 m2 alapterület, - LK-4, kisvárosias lakóterület építési övezet besorolás, 1,0 szintterületi mutató, 30 % beépíthetőség. Egy önálló rendeltetési egységre legalább 150 m2 telekhányadnak kell jutni Rendezett jogi helyzet. Az ingatlan autóval Budapestről 1 óra alatt elérhető az M7 autópályáról. Amennyiben a LIDO HOME által kínált SIÓFOKI családi ház, vagy bármely a kínálatunkban található egyéb INGATLAN felkeltette az érdeklődését, hívjon a megadott telefonszámon. Vásárolna, de nincs rá keret? Kollégám díjmentes, bank semleges hitel ügyintézéssel áll rendelkezésére. LIDO HOME- Ingatlanok egy életen át!

Tulajdonságok

Típus:
Családi ház
Szintek száma:
3
Állapot:
Felújítandó
Építés éve:
1990
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
csatornaerkélykertkomfortosvillanyvízvízórás

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Gálicz Zsolt
Lido Home Siófok
Az iroda összes hirdetése
+36 30 147 7

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 334 165 Ft
Második évtől
426 051 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év