+2 fotó
Hirdetéskód: 8587967
Referenciaszám: H503097
Frissítve: 7 napja
Siójut eladó családi ház 2 szobás: 22,5 millió Ft
22,5 millió Ft
375 ezer Ft/m²
60 m²
821 m²
2 szoba
Eladó felújítandó ház a Balaton szomszédságában, Siójuton !
Siófoktól mindössze 7 km-re Siójuton, erősen felújítandó, vagy bontásra szoruló, önálló építésű családi ház eladó!
A Balaton part autóval 10 perc alatt elérhető,ezért kiváló lehetőség egy hangulatos nyaraló kialakításhoz, de akár állandó otthonná varázsolható!
A környék rendezett,biztonságos,Siófokra a tömegközlekedésen kívül biciklivel is eljuthatunk a Sió partján kiépített kerékpárúton.
Az ingatlan könnyen megközelíthető, jó szomszédokkal.
A telek 821 nm, sík fekvésű, keskeny, hosszúkás, jelenleg 3 oldalról kerítéssel körbehatárolt.
Az épület 60 nm, belmagassága 250 cm.
Az ingatlan minden közművel rendelkezik.
Besorolása tulajdoni lapon :kivett lakóház, udvar, Lf 1 -Falusias lakóövezet.
Beépíthetősége 30%, az építménymagasság maximuma 5 m.
Tulajdonviszonya rendezett, akár azonnal birtokba vehető.
Előre egyeztetett időpontban megtekinthető,hívjon bizalommal a hét bármely napján!
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.
Tulajdonságok
Családi ház
Gáz (konvektor)
1950
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 465 6
Hitelkalkulátor
Második évtől
96 830 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 465 6
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 465 6