Eladó ház Soltvadkert 114 nm
Nem található kép
Nem található kép
Hirdetéskód: 9018890
Frissítve: ma

Soltvadkert eladó családi ház 3 szobás: 60 millió Ft

60 millió Ft
526,3 ezer Ft/m²
114 m²
Alapterület
1888 m²
Telek
3 szoba
Szobák száma
Eladó családi ház Soltvadkerten a központhoz közeli utcában. A 114m2-es főépület 2 szobával, nappalival, előszobával, konyhával, speizzal, fürdőszobával, wc-vel rendelkezik. A fürdőszoba és a WC 2025-ben teljeskörűen fel lett újítva. A szobák és a konyha ablakán elektromos redőny van. Az utcafronton elektromos kapu van. A lakóépületből is közvetlenül megközelíthető melléképületben található kazánház, speiz, két autó beállására alkalmas garázs és egy nagy pince. A garázson elektros kapu van. A házhoz csatlakozik még egy felújított (új, műanyag nyílászárók, új burkolatok), kb. 65m2-es, egylégterű épület, melyben helyet kapott egy fürdőszoba wc-vel. Az udvar hátsó részén található egy műhely, és 2 db állattartásra alkalmas ól.

Tulajdonságok

Típus:
Családi ház
Szintek száma:
1
Állapot:
Jó állapotú
Fűtés:
Gázkazán
Építés éve:
1987
Energetikai besorolás:
E
csatornaétkezőgarázsgázipari árammelléképületpincevillanyvíz

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

M
Magánszemély
+36 30 967 6

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 202 524 Ft
Második évtől
258 213 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,5%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.