+17 fotó
Zenga
Premier
Hirdetéskód: 9009452
Referenciaszám: M328956
Feltöltve: ma
Somlóvecse eladó családi ház 3 szobás: 44,9 millió Ft
44,9 millió Ft
397,3 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
113 m²
6492 m²
3 szoba

Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.
Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat! További részletek A Duna House, OTP Ingatlanpont, Otthon Centrum és további hálózatok új, kizárólagos hirdetéseinek nagy részét a zenga.hu és koltozzbe.hu ingatlankeresőn láthatod legelőször, és a feltöltéstől két hétig nem érhetők el más ingatlankeresőn!
Leírás
Eladó Családi Ház Somlóvecse
Prémium családi birtok saját erdővel a Somló-hegy lábánál - Kivételes vételár, páratlan lehetőségek!
Somlóvecsén, a varázslatos Somló borvidék tőszomszédságában eladó egy minden részletében gondosan karbantartott, 113 nm-es, tehermentes családi ház.
A lenyűgöző panorámát nyújtó, 7000 nm-es birtok, kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában érhető el.
Karakteres építészet és modernizált műszaki tartalom:
Az 1960-as években, időtálló kő és tégla falazattal épült lakóház a hagyományos értékek és a modern komfort tökéletes ötvözete.
A cseréptetős épület gyönyörű, látszó fagerendás mennyezete alig 4 éve teljes cserét kapott, a kiváló energetikáról pedig 20 cm-es kőzetgyapot szigetelés gondoskodik.
Az utcafronti részen modern műanyag ablakok találhatók süllyesztett redőnnyel és 15 cm-es homlokzati hőszigeteléssel.
A ház oldalán egyedileg gyártott, hőszigetelt, bukó-nyíló fa ablakok futnak végig szúnyoghálóval. A belső terek hangulatát a közlekedőben elhelyezett 3 nagyméretű, boltíves díszablak határozza meg, amelyek bőséges természetes fényt engednek be a belső, ablak nélküli, de nagyméretű ajtókkal szerelt szobákba is.
Gépészet és hálózat: A villanyhálózat korszerű rézvezetékes, nappali, éjszakai árammal kiépítve.
A 3 fázis nemcsak bent érhető el, hanem kint a kertben is ki lett vezetve, így ideális kerti gépek, hasítógépek vagy ipari berendezések működtetésére.
A vízhálózat modern, 5 rétegű KPR csöves. A gázcsonk a ház falán található, a szennyvízelvezetés pedig zárt emésztővel megoldott.
Burkolatok: A beltéri járólapok 2 évesek, a minőségi parkettázás 5 éve készült el, a világításról pedig mindenhol energiatakarékos LED lámpák gondoskodok.
Független, gazdaságos fűtésrendszer:
A ház melegét egy rendkívül hatékony, öntvény vegyes tüzelésű kazán biztosítja, amelyet egy 1000 literes puffertartály egészít ki az egyenletes hőleadásért. A tökéletes hőérzetet a nappaliban és a vizesblokkokban padlófűtés, a ház minden egyes helyiségében pedig modern lapradiátorok garantálják.