Eladó ház Somogyjád 118 nm
Eladó ház Somogyjád 118 nm
Eladó ház Somogyjád 118 nm
+16 fotó
Hirdetéskód: 9009237
Referenciaszám: 642
Feltöltve: ma

Somogyjád eladó családi ház 2 szobás: 33,5 millió Ft

33,5 millió Ft
283,9 ezer Ft/m²
118 m²
Alapterület
521 m²
Telek
2 szoba
Szobák száma
Somogyjádon 118 m2-es, vállalkozásra is alkalmas - azonnal is költözhető - a képeken látható műszaki állapotú családi ház dupla telekkel eladó. A lakóház alsó szintjén élelmiszerüzletnek kialakított eladótér, előkészítő, hűtőkamra, zuhanyzó-wc, továbbá 1 személyautónak garázs találhatóak. A felső szintre külön feljárat vezet, ahol előszoba-nappali-konyha-étkező, 1 szoba, fürdőszoba, wc helyiségek kerültek kialakításra. Az épület fűtése Ariston gázkazánnal megoldott, a melegvizet villanybojler biztosítja, továbbá a felső szinten lévő lakrészben légkondicináló is van. Telek: 521 m2 Amennyiben az ingatlan felkeltette az érdeklődését, kérem hivatkozzon a 642. számú ajánlatra! Irodánk címe: Kaposvár Irányi D. u. 9.

Tulajdonságok

Típus:
Családi ház
Szintek száma:
2
Állapot:
Jó állapotú
Fűtés:
Gázkazán
Energetikai besorolás:
G
garázsjó beosztásújó közlekedésűklímaösszkomfortosvilágos

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 30 989 5

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 113 076 Ft
Második évtől
144 169 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,6%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.