Eladó ház Sopron 430 nm
Nem található kép
Nem található kép
Hirdetéskód: 8994631
Frissítve: 10 napja

Sopron eladó családi ház 8+2 fél szobás: 190 millió Ft

190 millió Ft
441,9 ezer Ft/m²
430 m²
Alapterület
1700 m²
Telek
8+2 fél szoba
Szobák száma
Abszolút MINIREZSIS, 2 nagy lakásos ház, TÉLEN, NYARON kellemes az egész ház, és főleg a TÉLIKERT! Ha 2700nm kert kell, az is van, plusz 10 Mft PATIO a ház közepén... és teljes extra lehetőségek, korlátlan tárolók, műhely, 3 GARÁZS BÁRMEKKORA AUTÓKRA.. MINIREZSIS STB...

Tulajdonságok

Típus:
Családi ház
Szintek száma:
2
Állapot:
Újszerű
Fűtés:
Gázkazán
Építés éve:
1989
Erkély:
12 m²
Terasz:
140 m²
Energetikai besorolás:
B
Átlagos rezsiköltség:
35 000 Ft/hó
akadálymentesítettamerikai konyhabelsőkertcsatornacsendesduplakomfortoserkélyétkezőgarázsgardróbgázgépesítetthőszigeteltipari áramjó beosztásújó közlekedésűkábeltévékamrakandallókertkertkapcsolatoskonditeremmelléképületmosókonyhaműhelypanorámasaját parkolószigetelttélikertteraszvilágosvillanyvízvízórás

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

GH
Gábor Horváth
+36 30 992 2

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 641 327 Ft
Második évtől
817 673 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,5%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.