Hirdetéskód: 8821658
Frissítve: 3 napja
Szabadszállás eladó családi ház 3+1 fél szobás: 25 millió Ft
25 millió Ft
192,3 ezer Ft/m²
130 m²
1400 m²
3+1 fél szoba
Felújítandó vagy bontandó 130 nm családi ház 1400 nm frekventált telken, kedves szomszédokkal eladó
-3 szoba
-külön étkező
-külön konyha
- fürdőszoba wc.
- fedett terasz
- félig alá pincézett
Külön épület részben a telek hosszában található:
- garázs
-melléképületek
-víz gáz villany a telken belül
Petőfi Sándor utca 25/a
06706305611
Tulajdonságok
Családi ház
1
Felújítandó
Vegyes tüzelésű kazán
1970
30 m²
B
Nincs
10 Ft/hó
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
ZJ
Zrínyi János
+36 70 630 5
Hitelkalkulátor
Második évtől
107 589 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
ZJ
Zrínyi János
+36 70 630 5
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
ZJ
Zrínyi János
+36 70 630 5