Eladó ház Szabadszállás 90 nm
Eladó ház Szabadszállás 90 nm
Eladó ház Szabadszállás 90 nm
+12 fotó
Hirdetéskód: 8934553
Referenciaszám: HZ064124
Frissítve: 24 napja

Szabadszállás eladó családi ház 3 szobás: 15,9 millió Ft

15,9 millió Ft
176,7 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
90 m²
Alapterület
947 m²
Telek
3 szoba
Szobák száma
Szabadszállás központjában lehetőség, nem csak egy ház! Szabadszállás szívében eladó egy 90 m²-es, felújítandó családi ház, amely egy 947 m²-es, két utcára nyíló telken helyezkedik el. És hogy miért különleges?  Hatalmas fedett terasz tökéletes reggeli kávézáshoz vagy nyári beszélgetésekhez Gyümölcsfákkal teli kert saját termés, saját élmény Két helyrajzi szám több lehetőség, több érték Telek megoszlása: 420 m² kivett lakóház, udvar 527 m² külön helyrajzi szám, akár beépíthető vagy külön értékesíthető Ez nem csak egy felújítandó ház hanem egy jól alakítható befektetés vagy többgenerációs lehetőség! Közművek: víz, villany, csatorna az épületben gáz telken belül Egy kis fantáziával és felújítással itt egy remek elhelyezkedésű, értékes otthon hozható létre! Ajánlom kis és nagy családosoknak, valamint idősebbeknek is, akiknek fontos, hogy 300 méteren belül minden közintézményt elérjenek. Iskola, óvoda, bolt, orvosi rendelő, gyógyszertár, posta, piac, Bank. Fejlődő vasút, közút hálózat. Közvetlen volánbusz járatok Kecskemétre, Budapest Népligetbe. Ha lát benne fantáziát, hívjon bizalommal!

Tulajdonságok

Típus:
Családi ház
Építés éve:
1935
Erkély:
25 m²
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
bútorozatlanerkélyvilágosvízórás

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Romfa Anikó
Duna House - Kecskemét - Next Ingatlan, Dobó körút
Az iroda összes hirdetése
+36 76 770 7

Hitelkalkulátor