+4 fotó
Hirdetéskód: 8498464
Frissítve: 2 hónapja
Szalkszentmárton eladó családi ház 5 szobás: 145 millió Ft
145 millió Ft
233,9 ezer Ft/m²
620 m²
785 m²
5 szoba
Szerkezetkész családi ház húsüzemi vállalkozással
Bács-Kiskun vármegyében, a Duna folyam szomszédságában, Dunaújvárossal szemben, az 51-es főút mentén, 1990-ben épült, 785 nm összközműves telken, 3 szintes, 620 nm-es szerkezetkész családi ház húsüzemi vállalkozással együtt eladó. A lakóház 250 nm-es, a tetőtér beépítés 120 nm lehetőséggel, a szuterén ami magába foglalja a húsüzemet 250 nm. A húsüzem 31 éve működő családi vállalkozás. Infrastruktúra: fő út mellett, rendezett utcai terület, közlekedési lehetőség 51 főút, ami kapcsolódik a Pentele Hídhoz, autópályákhoz, Budapest, Kecskemét 65 km. A település állandóan fejlődik, jelenleg 2 bölcsőde, egyik magán kézben, óvoda, iskola, házi orvosi rendelő, fogászat, posta, vállalkozások, cukrászda, házi pékség, benzinkút, autó mosó, tájház, Petőfi emlékmúzeum. Az ingatlan per, teher és igénymentes. Várom megtisztelő érdeklődésüket, hétvégén is.
Tulajdonságok
Családi ház
3
Szerkezetkész
Egyéb
1990
Nem adta meg a hirdető
Nincs
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
Ú
Újhorizont2 Az iroda összes hirdetése
+36 30 221 1
Hitelkalkulátor
Második évtől
624 014 Ft A 13. hónaptól
7,99% 8,49%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
Ú
Újhorizont2 Az iroda összes hirdetése
+36 30 221 1
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel