+14 fotó
Zenga
Premier
Hirdetéskód: 8996598
Referenciaszám: M328489
Feltöltve: 9 napja
Szalkszentmárton eladó családi ház 5 szobás: 47,5 millió Ft
47,5 millió Ft
263,9 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
180 m²
520 m²
5 szoba

Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.
Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat! További részletek A Duna House, OTP Ingatlanpont, Otthon Centrum és további hálózatok új, kizárólagos hirdetéseinek nagy részét a zenga.hu és koltozzbe.hu ingatlankeresőn láthatod legelőször, és a feltöltéstől két hétig nem érhetők el más ingatlankeresőn!
Leírás
Szalkszentmárton központjában, sokoldalúan hasznosítható családi ház eladó!
Szalkszentmárton központi elhelyezkedésű részén kínálunk megvételre egy 520 nm-es telken fekvő, bruttó 180 nm alapterületű családi házat.
Az ingatlan korszerűsítést igényel, azonban kiváló adottságainak köszönhetően számos lehetőséget rejt magában. Mérete és elrendezése alapján akár többgenerációs otthonként, illetve vállalkozási célra is ideális.
A frekventált elhelyezkedésnek köszönhetően az ingatlan különösen alkalmas üzlethelyiség, iroda vagy szolgáltató egység kialakítására, így befektetők számára is remek választás.
A 520 nm-es telek könnyen kezelhető, ugyanakkor elegendő teret biztosít parkolásra vagy kert kialakítására is.
Főbb jellemzők:
Központi elhelyezkedés
520 nm-es telek
Bruttó 180 nm alapterület
Korszerűsítendő állapot
Üzleti célra is hasznosítható
Ideális választás mindazoknak, akik egy jó adottságokkal rendelkező ingatlant keresnek, melyet saját elképzeléseik szerint alakíthatnak ki , akár otthonnak, akár vállalkozás céljára. Falusi csok igénybevehető.
A kínálatunkból választott ingatlan finanszírozásához kedvezményes hitel- és
lízingkonstrukciókat kínálunk. Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint
megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk, és segítséget nyújtunk az adásvételhez
kapcsolódó ügyek intézéséhez. Amennyiben felkeltettem érdeklődését, keressen bizalommal, akár hétvégén is. Referenciaszám:M328489
Tulajdonságok
Családi ház
2
Átlagos
Gázkazán
1983
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 30 635 9
Hitelkalkulátor
Második évtől
204 418 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.