Eladó ház Szalkszentmárton 310 nm
Eladó ház Szalkszentmárton 310 nm
Eladó ház Szalkszentmárton 310 nm
+13 fotó
Hirdetéskód: 9000399
Referenciaszám: HZ086637
Feltöltve: 6 napja

Szalkszentmárton eladó családi ház 6 szobás: 114,99 millió Ft

114,99 millió Ft
370,9 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
310 m²
Alapterület
1144 m²
Telek
6 szoba
Szobák száma
Eladó 230 m²-es téglaépület Szalkszentmárton frekventált részén, 1.144 m²-es telken, kiváló állapotban. Az ingatlan ideális választás több generáció együttéléséhez, de vállalkozásoknak munkásszállóként is tökéletesen megfelel. Az ingatlan három különálló lakásból áll, amelyek mindegyike külön almérőkkel rendelkezik, így biztosítva a lakók kényelmét és önállóságát. Az épület szerkezete teljesen modernizált: az összes villanyvezeték és vízvezeték cserélve lett, a fűtést korszerű kazán és klíma biztosítja. Nemcsak a gépészet, de a nyílászárók is teljes felújításon estek át, minden ajtó és ablak modern, műanyag szigetelt kivitelűre lett cserélve, így az energiatakarékosság is garantált. Az ingatlan bőséges tárolókapacitással rendelkezik, ami tovább növeli használhatóságát. Ez a kivételes ingatlan Szalkszentmárton egyik legjobb helyén fekszik, így könnyen megközelíthető és minden kényelmet biztosít az új tulajdonosok számára

Tulajdonságok

Típus:
Családi ház
Fűtés:
Gázkazán
Építés éve:
1970

Az iroda összes hirdetése
+36 22 945 0

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 388 138 Ft
Második évtől
494 865 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,5%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.