+13 fotó
Hirdetéskód: 8658390
Referenciaszám: HZ068203
Frissítve: 7 hónapja
Szárazd eladó családi ház 2 szobás: 32,5 millió Ft
32,5 millió Ft
650 ezer Ft/m²
50 m²
14620 m²
2 szoba
CSEND, TERMÉSZET, KÉNYELEM SZÁRAZDON
CSEND, TERMÉSZET, KÉNYELEM SZÁRAZDON - FELÚJÍTÁS ALATT ÁLLÓ PARASZTHÁZ NAPELEMRENDSZERREL ÉS ÓRIÁSI, ERDŐVEL KÖRÜLÖLELT TELEKKEL
Eladásra kínálunk egy különleges adottságú, felújítás alatt álló parasztházat, amely a természet szerelmeseinek és a vidéki nyugalmat keresőknek kínál kivételes lehetőséget.
Az ingatlan 14.620 m²-es, erdővel körülölelt területen helyezkedik el, ahol teljes csend és meghitt hangulat várja az új tulajdonost.
A kb. 50 m²-es lakóépület vegyes falazatú, azonban a felújítás során mindenhol korszerű, a falazathoz illő anyagokat és burkolatokat alkalmaztak.
A belső terek új villany- és vízvezetékekkel, valamint hőszigetelt, műanyag nyílászárókkal készülnek.
A házban két szoba, előszoba és egy fürdőszoba WC-vel kapott helyet, a fűtésről pedig hűtő-fűtő klímák gondoskodnak minden helyiségben.
A tetőszerkezet jó állapotú cseréptető, az energiát pedig egy 5 kW-os napelemrendszer biztosítja, ami nemcsak környezetbarát, de gazdaságos megoldás is.
A telken található egy öntözésre alkalmas kút, így akár saját kert, gyümölcsös vagy kis gazdaság is kialakítható.
Az ingatlan per- és tehermentes, a vételár kifizetése után azonnal birtokba vehető.
A környék kiváló fényviszonyai, tiszta levegője és érintetlen természeti környezete ideális választássá teszi mindazok számára, akik elvonulnának a város zajától, vagy akár második otthont keresnek Magyarország egyik legbékésebb térségében.
Ez a ház valódi vidéki menedék, amelyet saját ízlés szerint lehet befejezni és berendezni. A nyugalom, a fenntarthatóság és a természet szerelmeseinek tökéletes választás.
Tulajdonságok
Családi ház
1
Felújítandó
Egyéb
1910
5 m²
Nem adta meg a hirdető
Van
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 30 321 8
Hitelkalkulátor
Második évtől
139 865 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 30 321 8
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 30 321 8
Hasonló eladó ingatlanok Szárazdon
Frissítve: ma
20
32,5 millió Ft 650 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Szárazd

Feltöltve: 8 hónapja
1
30 millió Ft 181,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Dombóvár
Frissítve: 13 napja
16
34,99 millió Ft 216 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Simontornya

Fedezd fel a
hasonló házakat!Még további házak Tolna megyében 32,5 M Ft körüli értékben
Tovább a hirdetésekhez Frissítve: 9 napja
11
34,5 millió Ft 345 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Bölcske

Frissítve: 25 napja
20
30 millió Ft 303 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Aparhant, József Attila utca

Frissítve: 10 napja
16
33,5 millió Ft 304,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Pálfa