+9 fotó
Hirdetéskód: 9006008
Referenciaszám: 23934
Feltöltve: 2 napja
Szeged eladó családi ház: 53 millió Ft
53 millió Ft
392,6 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
135 m²
400 m²
Kihagyhatatlan !
H&P azonosító: #23934
Király László referens, tel.: +36-30-896-1747
Amennyiben kollégánk elfoglalt, kérjen visszahívást SMS-ben a 06-30-896-1747-es telefonszámon!
Ikerház szegeden !
A ház főbb jellemzői:
Ingatlan: 135nm
Telek: 300nm
Elosztása: előszoba, nappali, konyha, 4 db szoba, 2fürdő,wc, háztartási helység, terasz,erkély
Gázkazán, padlófűtés
Falazat: földszint vályog emelet tégla
hőszigetelt nyílászárók
Csendes környéken
Tető: jó,cserép
Amennyiben felkeltettem érdeklődését, hívjon bizalommal!
Home & People azonosító: #23934
Irányár: 52.999.000,- Ft
Király László referens, tel.: +36-30-896-1747
Cégünk az ügyfeleink részére ingyenesen vállalja, a megegyezés sikeres lebonyolítását, jogi tanácsadást, illetve teljeskörű CSOK és hitelügyintézést!
Kérje ingyenes tájékoztatásunkat!
A kínálatában található összes ingatlannal kapcsolatban felvilágosítást tudunk nyújtani, a Home and People Ingatlanügynökség szegedi irodájában a Bécsi krt. 18. szám alatt.
Szolgáltatásaink vevőink részére díjmentesek.
Tulajdonságok
Családi ház
2
1995
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 896 1
Hitelkalkulátor
Második évtől
228 084 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 896 1
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel