Hirdetéskód: 8645854
Frissítve: 3 hónapja
Szeged eladó családi ház 4 szobás: 92,86 millió Ft
Figyelem! Az eladó euróban kívánja értékesíteni vagy kiadni az ingatlant. Ezért az általa megadott árat 361 Ft/EUR árfolyamon váltottuk át. Az ingatlan tényleges vételára a forintban bemutatott hirdetési ártól az aktuális árfolyam következtében eltérhet. A forintban megadott összeg tájékoztató jellegű.
92,86 millió Ft
580,3 ezer Ft/m²
257 218 Euro
1 607,61 Euro/m²
160 m²
369 m²
4 szoba
Leírás
LEÍRÁS
Szeged-Tápé csendes kis zsákutcájában, Tiszaparthoz és az Arénához közel eső részen kínálunk eladásra egy 369 m2-es telken lévő, kétszintes, szintenként 80 m2-es, több generáció számára is alkalmas családi házat, 4 szobával, nagy terasszal, erkéllyel,rendezett udvarral, melléképületekkel.
ELRENDEZÉS ÉS BELSŐ TÉR
Az utcafrontról zárt kapun belépve egy akár 3 autó részére is alkalmas üvegtetővel fedett beállón keresztül érkezünk meg. Innen egy pici teraszról az ingatlanba lépve egy T formájú közlekedő fogad minket, melyből balra lépve egy nappali(24 m2) található, ahonnan egy fedetlen, részben alápincézett teraszra tudunk kimenni. A nappali mellett egy toalett,kézmosóval (1,8m2) is helyett kapott.A közlekedőből jobbra tekintve egy fürdőszoba káddal(3,6 m2), mellette egy konyha étkező beépített konyhabútorral (10,2 m2), és egy külön bejáratú spájz (7,5 m2) található.Az épülethez épített, de külön bejáratú kazánház (3,6 m2),és egy garázs (16,5 m2) is tartozik.
Az emeletre az alsó közlekedőből egy tágas világos lépcsőházon keresztül tudunk felmenni.
Itt 3 külön bejáratú szoba (10,16,22 m2) es, egy folyosó (7m2),
egy fürdő zuhanyzóval,wc-vel(3,8m2),valamint egy kisebb főzőfülke (3,6m2) kapott helyet.
A legnagyobb szobából egy erkélyre (5,38m2) tudunk kilépni,melyből panorámás kilátás nyílik a hátsó udvarra és a töltés oldalra.
A folyosóról létrával a padlástér is elérhető.
Az udvar rendezett, részben füvesített,2 melléképületes,mely akár csónak tárolására is alkalmas, hisz csak néhány perc séta a Tisza part. A telken lévő hátsó kapu biztosítja a kijárást a töltés oldalra.