Eladó ház Szeged, Újpetőfitelep 216 nm
Eladó ház Szeged, Újpetőfitelep 216 nm
Eladó ház Szeged, Újpetőfitelep 216 nm
+17 fotó
Hirdetéskód: 9000182
Feltöltve: 6 napja

Szeged eladó családi ház 6 szobás: 133 millió Ft

133 millió Ft
615,7 ezer Ft/m²
216 m²
Alapterület
495 m²
Telek
6 szoba
Szobák száma
Szegeden, az Algyői út közelében eladó egy 1971-ben épült, emeletes családi ház, amely összesen 4 teljesen különálló lakrészből áll. Az ingatlan kiváló választás befektetési célra, apartmanoztatásra, hosszú távú kiadásra vagy akár többgenerációs otthonnak is. Irányár: 133 millió Ft Az ingatlan főbb jellemzői Főépület – 2 külön lakrész Alsó szint: * 2 szoba + nappali * Konyha étkezővel * Fürdőszoba * Külön WC A szinten részleges felújítás történt: * új réz villanyvezetékek * felújított fürdőszoba és konyha * korszerűsített fűtési rendszer Emeleti lakrész: * Külső lépcsőn megközelíthető * Teljesen különálló lakrészként használható További önálló lakrészek: * Udvari garzon: 43,24 m² * Utcafronti garzon: 41,74 m² Mind a 4 lakrész: * saját konyhával rendelkezik * saját fürdőszobával és WC-vel felszerelt * külön gáz-, víz- és villanyórával ellátott * klímaberendezéssel felszerelt Telek és egyéb extrák: * Telekméret: 495 m² * 80 m² fedett tároló * Fedett autóbeálló * Kamerarendszer Miért jó választás? * Több, külön hasznosítható lakrész * Könnyen kiadható egységek * Azonnal apartmanoztatásra alkalmas kialakítás * Stabil, hosszú távú befektetési lehetőség Ideális választás azok számára, akik jól kihasználható, többfunkciós ingatlant keresnek Szegeden.

Tulajdonságok

Típus:
Szintek száma:
2
Állapot:
Fűtés:
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
erkélygázipari áramkertklímakocsibeállómelléképületműhelyösszkomfortosteraszvillanyvízvízórás