Eladó ház Szeged 140 nm
Eladó ház Szeged 140 nm
Eladó ház Szeged 140 nm
+17 fotó
Hirdetéskód: 8574774
Referenciaszám: M304388-4959888
Frissítve: 1 napja

Szeged eladó családi ház 5+1 fél szobás: 119 millió Ft

119 millió Ft
850 ezer Ft/m²
140 m²
Alapterület
217 m²
Telek
5+1 fél szoba
Szobák száma
Szeged, Újszeged egyik legjobb utcájában, 140 m2-es rendkívűl jó állapotú családi ház, 237 m2-es telken eladó. A házban 5+1 szoba, konyha, 3 fürdőszoba, kamra, tároló és 2 12 m2-es terasz található. Az otthon melegét gáz-cirkó fűtés biztosítja. Az ingatlanhoz tartozik egy 30 m2-es könnyűszerkezetes kerti tároló és egy nagyméretű garázs is. Ajánlom a könnyen megközelíthető területet olyan családok vagy befektetők részére, akik a Holt-Maros közelében szeretnék megépíteni álmaik otthonát. A városhoz közel, de a zajtól mentesen élvezni a mindennapokat. További információért hívjon bizalommal akár hétvégén is! Megtekintésre telefonos egyeztetés alapján van lehetőség. CSOK és kedvezményes kamatozású lakásvásárlási és felújítási hitelek elérhetőek az OTP hátterével, irodánkban. Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül. Érdeklődni: Borók Andrea; +36-30-836-8719 Referencia szám: M304388

Építés éve:
2003
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
összkomfortos

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Borók Andrea
OTPip - Szeged Széchenyi tér 6 - OTP Ingatlanpont Iroda
Az iroda összes hirdetése
+36 30 836 8

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 401 673 Ft
Második évtől
512 122 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,5%
Saját adatokkal kalkulálok