Eladó ház Szeged 226 nm
Eladó ház Szeged 226 nm
Eladó ház Szeged 226 nm
+17 fotó
Hirdetéskód: 8961989
Referenciaszám: HZ031889-5196076
Frissítve: ma

Szeged eladó családi ház 9 szobás: 89,95 millió Ft

89,95 millió Ft
398 ezer Ft/m²
226 m²
Alapterület
941 m²
Telek
9 szoba
Szobák száma
SZEGED – KECSKÉSTELEPEN TÖBBGENERÁCIÓS HÁZ / BEFEKTETÉS ELADÓ! Eladó egy háromszintes (szuterén + emelet + tetőtér), több lakás kialakítására is alkalmas családi ház 941 m²-es telken. Főbb előnyök: 3 külön szint, akár önálló lakásokként is használható Kiváló befektetési lehetőség vagy munkásszállás Új gázkazán + vegyes tüzelés 3 fázis – vállalkozásra is ideális Nagy melléképület (műhely, raktár, garázs lehet) Rugalmasan hasznosítható: többgenerációs otthonnak, kiadásra vagy telephelynek is tökéletes. Nagy lehetőség, sokféle hasznosítás – hívjon bizalommal! Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül. Várom megkeresését! Üdvözlettel: Dömény Kitti +3630 2916129 Referencia szám: HZ031889

Építés éve:
1985
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Dömény Kitti
Duna House - Szeged, Brüsszeli körút
Az iroda összes hirdetése
+36 62 300 7

Hitelkalkulátor

Figyelem!Saját adatokkal elvégezhető hitelkalkuláció 2026. 05. 24. 1:30 és 2026. 05. 24. 3:45 között nem érhető el, kérj visszahívást és az OTP Bank kollégája telefonon elvégzi a hitelkalkulációt.
Havi törlesztőrészlet 303 618 Ft
Második évtől
387 104 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,5%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.