Eladó ház Szeged 114 nm
Eladó ház Szeged 114 nm
Eladó ház Szeged 114 nm
+17 fotó
Hirdetéskód: 9012681
Referenciaszám: HZ080434-5009260
Frissítve: ma

Szeged eladó családi ház 5 szobás: 82 millió Ft

82 millió Ft
719,3 ezer Ft/m²
114 m²
Alapterület
986 m²
Telek
5 szoba
Szobák száma
Eladó kényelmes, belső kétszintes családi ház Szeged III. kerületében, Mihálytelken! Szeged kedvelt részén, Mihálytelek csendes és családbarát környezetében kínálunk eladásra egy belső kétszintes, tágas és kényelmes családi házat. Az ingatlan egy 560 m²-es teleken helyezkedik el, amely privát és nyugodt életteret biztosít leendő tulajdonosainak. A ház jellemzői: Földszint: Hatalmas nappali, amely ideális családi és baráti összejövetelekhez; kényelmes, amerikai konyhás ebédlő, amely a modern életvitelhez igazodik; tágas fürdőszoba a maximális kényelem érdekében. Emelet: Három különálló, kényelmes méretű hálószoba, amelyek minden családtagnak saját, privát teret kínálnak. Különlegesség: Az íves erkély nemcsak esztétikai értéket képvisel, hanem tökéletes helyszínt biztosít a reggeli kávézáshoz vagy a pihenéshez. Udvar és parkolás: Az udvarban kocsibeálló található, amely megkönnyíti a parkolást. A telek adottságai lehetővé teszik a további személyes igények (pl. kert, játszótér, grillterasz) kialakítását. Ha egy kényelmes, tágas, és igazi otthonos családi házat keres Szeged egyik legjobb részén, ne keressen tovább! Referencia szám: HZ080434

Építés éve:
2010

Az iroda összes hirdetése
+36 1 690 00

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 276 783 Ft