+17 fotó
Zenga
Premier
Hirdetéskód: 9020633
Referenciaszám: HZ095982
Feltöltve: ma
Szentmártonkáta eladó családi ház 2 szobás: 53 millió Ft
53 millió Ft
441,7 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
120 m²
998 m²
2 szoba

Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.
Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat! További részletek A Duna House, OTP Ingatlanpont, Otthon Centrum és további hálózatok új, kizárólagos hirdetéseinek nagy részét a zenga.hu és koltozzbe.hu ingatlankeresőn láthatod legelőször, és a feltöltéstől két hétig nem érhetők el más ingatlankeresőn!
Leírás
Eladó Szentmártonkátán egy 120 nm-es, két szobás, rendezett és folyamatosan karbantartott családi ház, 998 nm-es, teljesen összközműves telken. Az ingatlan szerkezetileg kifogástalan állapotú, fűtéséről gázkonvektorok gondoskodnak. Ideális választás lehet családoknak, pároknak vagy akár befektetési célra is.
Telek:
A telek teljesen közművesített, jogilag rendezett, külön mérőórákkal ellátott. A házhoz fedetlen kocsibeálló tartozik, amely két autó számára biztosít kényelmes parkolási lehetőséget.
Épület:
A házhoz egy rendkívül száraz jó állapotú pince is tartozik, így kiválóan alkalmas tárolásra.
Műszaki állapot:
Az ingatlan 1970-ben épült, azonban az évek során folyamatos felújításokon és korszerűsítéseken esett át.
2025-ben:
új nyílászárókat kapott,
új padlóburkolatok kerültek lerakásra,
teljes esztétikai felújítás történt,
valamint tisztasági festés is készült.
Finanszírozás:
Az ingatlan tehermentes és jogilag rendezett, így akár kedvezményes, 3%-os támogatott hitellel is megvásárolható.
Környék és közlekedés:
Az ingatlan csendes, kertvárosias környezetben helyezkedik el, rendezett utcák és zöldövezeti környezet mellett. A közelben megtalálható többek között élelmiszerbolt, pékség, gyógyszertár és posta is, így a mindennapi ügyintézés és bevásárlás könnyedén megoldható.
A település tömegközlekedése kedvező: több busz- és vonatjárat biztosítja a közlekedést a környező települések és Budapest irányába is. Autóval a főbb közlekedési útvonalak gyorsan elérhetők. A környék nyugodt, biztonságos és kedvelt a családosok, valamint a fiatal párok körében az élhető környezet és a jó infrastruktúra miatt.