+13 fotó
Hirdetéskód: 8885456
Frissítve: 2 hónapja
Szigethalom eladó családi ház 5 szobás: 121,6 millió Ft
121,6 millió Ft
821,6 ezer Ft/m²
148 m²
525 m²
5 szoba
Szigethalmon 148nm-es cs.ház
Szigethalmon Központi helyen 148nm -es teljesen felújított igényes ingatlan 525nm -es telekkel sürgősen eladó !
3 szintes ház, aminek a szuterén szintje egy külön álló modern
stílusú lakás, földszint+emelet pedig egy másik külön családi
lakrész helyezkedik el.
2023-ban lett teljesen felújítva a szuterén, közműveket levitték, új
csövezések, kerti kút is be lett vezetve a szuterén szintjébe
használati víz alternatívaként. Ekkor lett új gázcirkó + radiátorok
felszerelve, új nyílászárók berakva mindenhová.
2023-ban ki lett alakítva a kerti öntözőrendszer, ekkor lett a
konyhabútor is cserélve, valamint az elektromos kapu
2025-ben lett szigetelve és színezve a teljes ház
riasztórendszer mindkét részben ki lett építve
terasz (15 nm) téliesítve lett (fa szerkezet + speciális neylon
áttetsző takarók, ami elöl levehető)
A kertben 30nm -es sütögető rész lett kialakítva.
Az ingatlan 2 körös riasztórendszerrel van felszerelve.
A házon 15cm -es szigetelés található.
4 db hűtő -fűtő klíma szolgálja az ottélők kényelmét.
Az ingatlan melegéről gázcirkó fűtés gondoskodik.
Tulajdonságok
Családi ház
3
Jó állapotú
Gázkazán
A+++
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
BD
+36 70 531 3
Hitelkalkulátor
Második évtől
523 311 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.