Eladó ház Szigetszentmiklós 120 nm
Eladó ház Szigetszentmiklós 120 nm
Eladó ház Szigetszentmiklós 120 nm
+16 fotó
Hirdetéskód: 9004247
Frissítve: 1 napja

Szigetszentmiklós eladó családi ház 2+1 fél szobás: 87,8 millió Ft

87,8 millió Ft
731,7 ezer Ft/m²
120 m²
Alapterület
1000 m²
Telek
2+1 fél szoba
Szobák száma
Szigetszentmiklós szívében eladóvá vált amerikai stílusú jó állapotú könnyű szerkezetes családi ház! 120 nm2-es LAKÓTÉR 24 nm2-es TERASZ 1000 nm2-es TELEK A ház helyiségei: FÖLDSZINT: ️AMERIKAI KONYHÁS NAPPALI (65nm2) 2,5 HÁLÓSZOBA (41 nm2) 2 FÜRDŐSZOBA (zuhanyzó+toalett 11 nm2 és 15 nm2 2 Wc-s + kád) GARÁZS ( 15 nm2) TERASZ (24nm2) Főbb jellemzők: Központi GÁZ fűtés+Klíma+Padlófűtés Könnyűszerkezetes falazat könnyen felfűthető 15 cm külső falszigetelés Új típusú zsindely tetős Elektromosság:3x10A betáp Automata kapu és garázsbeálló Hytech biztonságtechnika: Ablakokon törésgátló fólia,szenzoros érzékelő,kamera rendszer Hidegburkolt terasz Várható átadás 2026.05 A lakóhely jellemzői : Szigetszentmiklós központjában várja az új otthona azt a kedves illetőt aki szeretne egy biztonságos ám modernkörnyezetben élni. Ráadásul nagyon könnyen elérhető minden! A HÉV a busz,de még a boltok is! Hova tovább? Átvételkor a nem csak a beépített bútorok maradnak hanem a nagy szekrények is! Ha szeretnéd látni,hogy találkozik a biztonság,a kényelem és a stílus itt a lehetőség!

Tulajdonságok

Típus:
Családi ház
Szintek száma:
1

BD
Bajcsy Zs. u. 43d
Capella Vip Ingatlan
Az iroda összes hirdetése
+36 70 531 3

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 296 361 Ft
Második évtől
377 851 Ft
Kamat