+12 fotó
Hirdetéskód: 9011627
Referenciaszám: 396108
Feltöltve: ma
Szigetújfalu eladó családi ház 3 szobás: 65 millió Ft
65 millió Ft
663,3 ezer Ft/m²
98 m²
696 m²
3 szoba
Eladó családi ház Szigetújfalu, 98nm, 65.000.000Ft - Központi út
SZIGETÚJFALUBAN, KÖZPONTI HELYEN, JÓ ÁLLAPOTÚ, BETONFÖDÉMES TÉGLAHÁZ, PINCÉVEL, ÖSSZKÖZMŰVES, PARKOSÍTOTT TELEKKEL ELADÓ!
Szigetújfaluban, szép, konszolidált utcában, kitűnő közlekedési lehetőségek mellett, eladóvá vált, egy K-D-NY fekvésű, összkomfortos nettó 97 m2 lakóterületű egészséges családi ház, 15m2 pincével, 10m2 tárolóval, gépkocsi beállási lehetőséggel, 696m2 összközműves, gondozott telekkel.
A lakóház 1968-ban, 38-as téglából épült, betonfödémmel, sátortetővel, cserépfedéssel. Az épület nyugati oldala külső hőszigeteléssel ellátott.
Külső nyílászárói hőszigetelt műanyag szerkezetű ablakok és bejárati ajtó. Az ablakok redőnnyel szúnyoghálóval felszereltek.
A beltéri ajtók faszerkezetűek.
A lakóház fűtése gázcirkóról vezérelt központi fűtés, lapradiátoros hőleadókkal, a nappaliban hűtő-fűtő klíma kiegészítéssel.
Meleg-víz ellátását egy Ariston okos-bojler szolgáltatja.
A folyamatos, gondos karbantartás mellett, 15 éve korszerűsítésre került a fürdőszoba és felújították a tetőszerkezetet.
Az utcai kilátásnak köszönhetően az otthon mindig világos, nyújtva ezzel egy kellemes atmoszférát.
Helyiségek:
nappali14,26m2, szoba 16m2, szoba 18m2, szoba 13,05m2, előtér 8,12m2, konyha 7,65m2, kamra 3,36m2, fürdőszoba 6,76m2, toalett 0,97m2, kamra 9,57m2, kerti tároló 10m2;
Ez a ház ideális választás lehet azok számára, akik azonnal beköltözhető, tehermentes, központi fekvésű otthont keresnek gondozott kerttel.
A telek kerti hintával, fúrt kúttal, díszfákkal, gyümölcsfákkal, szőlővel, cserjékkel, gépkocsi beállási lehetőséggel, zárt kerítéssel, kiváló lehetőséget nyújt kikapcsolódásra és pihenésre!