Eladó ház Szolnok, Déli városrész 47 nm
Eladó ház Szolnok, Déli városrész 47 nm
Eladó ház Szolnok, Déli városrész 47 nm
+8 fotó
Hirdetéskód: 9002011
Feltöltve: 5 napja

Szolnok eladó családi ház 2 szobás: 12,9 millió Ft

12,9 millió Ft
274,5 ezer Ft/m²
47 m²
Alapterület
540 m²
Telek
2 szoba
Szobák száma
Szolnok Déli városrészén kínálok megvételre egy 540 m²-es telken elhelyezkedő, 47 m² alapterületű családi házat. Az ingatlan remek lehetőség azok számára, akik saját igényeik szerint szeretnének felújítani és kialakítani otthonukat. A telken fúrt kút és vezetékes vízkiállás is rendelkezésre áll, így a kert locsolása gazdaságosan megoldható. A házhoz több melléképület is tartozik, amelyek alkalmasak lehetnek tárolásra. Az ingatlan helyiségei: -2 szoba -konyha -fürdőszoba és WC A fűtés cserépkályhával biztosított, gázbekötés jelenleg nincs az ingatlanban. Az épület felújítandó állapotú, az utóbbi időben a tetőszerkezet gerendáinak és lécezésének cseréje történt meg. Irányár: 12,9 M Ft További információért és megtekintésért keressen bizalommal!

Tulajdonságok

Típus:
Családi ház
Szintek száma:
1
Állapot:
Felújítandó
Fűtés:
Cserépkályha
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
csatornafélkomfortoskertmelléképületvillanyvíz

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

CH
+36 30 565 3

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 43 543 Ft
Második évtől
55 516 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,7%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.