+10 fotó
Hirdetéskód: 8783176
Referenciaszám: 112
Frissítve: 3 hónapja
Szolnok eladó családi ház 2 szobás: 51,9 millió Ft
51,9 millió Ft
648,8 ezer Ft/m²
80 m²
719 m²
2 szoba
SZOLNOK SZANDASZŐLŐSÖN CSALÁDI HÁZ ELADÓ
ÁRCSÖKKENÉS!!!
- 2 MILL FT!!!!
ELADÓ CSALÁDI HÁZ SZOLNOK SZANDASZŐLŐSÖN!!!!
Eladó egy 80 nm-es, 2 szobás, kiváló elrendezésű családi ház egy igazán nyugodt, zöldövezeti környezetben. A környék csendes, a szomszédság kifejezetten jó, a telek pedig elsőrendű termőfölddel bír – tökéletes választás mindenkinek, aki szereti a természetet és a saját kert friss terményeit.
Az ingatlanban gázfűtés és vegyes tüzelésű kazán is működik.
Telek mérete:719 nm.
- Tehermentes ingatlan
- Kétféle fűtésrendszer működik
- Tágas, fedett,beépített terasz a pihenéshez
- Épület alatt száraz pince található
- Gondozott kert, ideális családoknak vagy pároknak
Energiát adó, barátságos atmoszféra, tágas terek, rendezett udvar és valódi otthonérzés. Ideális hely azoknak, akik friss lendületet keresnek a mindennapokhoz, és egy olyan házba költöznének, ahol minden adott egy új, inspiráló életkezdethez.
Ingatlant kereső ügyfeleink részére szolgáltatásaink és az ingatlanvásárlással, ingatlan felújítással kapcsolatos hitel ügyintézése ingyenes. Az adás-vétel lebonyolításához korrekt ügyvédi közreműködést tudunk ajánlani.
A hirdetésben szereplő információk az Eladótól származnak. Pontosságukért felelőséget nem
vállalunk!
Bővebb tájékoztatásért keressen bizalommal!
Várom megtisztelő hívását a hét minden napján!
Irányár:51.900.000 Ft
Érd:06-70-882-9929
Tulajdonságok
Családi ház
1
Jó állapotú
Gázkazán
10 m²
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 882 9
Hitelkalkulátor
Második évtől
223 354 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.