+11 fotó
Zenga
Premier
Hirdetéskód: 9004044
Referenciaszám: H518032
Frissítve: ma
Szolnok eladó családi ház 4 szobás: 27,9 millió Ft
27,9 millió Ft
268,3 ezer Ft/m²
104 m²
371 m²
4 szoba

Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.
Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat! További részletek A Duna House, OTP Ingatlanpont, Otthon Centrum és további hálózatok új, kizárólagos hirdetéseinek nagy részét a zenga.hu és koltozzbe.hu ingatlankeresőn láthatod legelőször, és a feltöltéstől két hétig nem érhetők el más ingatlankeresőn!
Leírás
Szolnokon a Dr Durst János utcában, családi házas övezetben, felújítandó, nagypolgári családi ház eladó!
Ingatlan jellemzői:
- falazata tégla
- 371 nm telek
- 104 nm lakótér
- 4 szobás
- kertkapcsolatos
- összkomfortos
- gázfűtéses
- 15 nm pince
Az ingatlan lakható állapotban van, de igény szerint felújítandó, két generáció lakhatására alkalmas.
Irodánkban bankfüggetlen hitelügyintézéssel állunk ügyfeleink rendelkezésére!
A hirdetésben szereplő információkat a megbízótól kaptuk, irodánk azokért felelősséget nem vállal!
Ha felkeltettem érdeklődését, kérem hívjon és nézzük meg együtt!
Ez az ingatlan a "Hűség csomag" megbízási portfólióhoz tartozik. Részletek az Otthon Centrum weboldalán.
Tulajdonságok
Családi ház
Gáz (konvektor)
1960
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 435 2
Hitelkalkulátor
Második évtől
120 069 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 435 2
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 435 2