Eladó ház Szombathely, Éhen Gyula-lakótelep 65 nm
Nem található kép
Nem található kép
Hirdetéskód: 8994590
Feltöltve: 10 napja

Szombathely eladó családi ház 2 szobás: 43 millió Ft

43 millió Ft
661,5 ezer Ft/m²
65 m²
Alapterület
561 m²
Telek
2 szoba
Szobák száma
Szombathelyen, a K-i városrész egyik csendes mellékutcájában eladó kb. 65 nm-es, önálló családi ház. Az 1960-as évek elején épült ingatlanban 2 külön bejáratú szoba, konyha, fürdőszoba, kamra, előszoba és egy fedett terasz található. A ház fűtését gázkonvektorok biztosítják. A tető rendben van, a szobaablakok műanyagok. É-i falra 5 cm-es külső szigetelés került. 561 nm-es összközműves telken a ház igény szerint modernizálható és tovább bővíthető. A kertben díszbokrok és termő gyümölcsfák, tágas garázs, állattartásra alkalmas melléképület, kerti füstölő található. A ház azonnal birtokba vehető! E-mailben további képek kérhetők. INGATLANOSOK SEGÍTSÉGÉT NEM KÉREM!!!!!

Tulajdonságok

Típus:
Családi ház
Szintek száma:
1
Állapot:
Felújítandó
Fűtés:
Gáz (konvektor)
Építés éve:
1962
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
bútorozatlancsatornacsendesgarázsgázkamrakertmelléképületösszkomfortosteraszvillanyvíz

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

M
Magánszemély
+36 30 549 5

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 145 142 Ft
Második évtől
185 052 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,6%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.