+4 fotó
Hirdetéskód: 7620582
Referenciaszám: M233309
Frissítve: 1 hónapja
Szombathely eladó családi ház 3 szobás: 79,84 millió Ft
79,84 millió Ft
683,6 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
116 m²
478 m²
3 szoba
Leírás
Vas megyében, Szombathelyen, Gencsapáti határán 117 nm-es, 3 szobás új építésű lakóház eladó!
A kiváló fekvésű telkeken, Zöldmezős beruházásként 16 darab könnyűszerkezetes lakóház kerül kialakításra a legmodernebb SIP technológiával. Választhat az előre megtervezett 5 korszerű típusházból vagy akár megterveztetjük egyedi otthonát az Ön igényeire szabva! Figyelembe véve a legújabb energetikai és építészeti jogszabályokat az épületek a legmodernebb BB / AA / AA++ energetikai osztályba sorolással és ÉMI engedéllyel kerülnek átadásra. A lakóházak általában 6-8 hónap alatt, gyorsan és a legjobb minőségben kulcsrakészen készülnek el.
A telkek összterülete épületenként megoszlik, így egy-egy épülethez tartozó telekméret várhatóan 438 és 478 m2 közé esik. A telken kialakítható akár egy kis játszótér vagy tűzrakásra, grillezésre alkalmas hely is. A lakópark helyijáratos buszokkal könnyen megközelíthető, a megálló 100 méteres körzetben helyezkedik el.
Nem várhat tovább! Most a legideálisabb pillanat, hogy megszerezze ezt az ingatlant! Érdeklődni hétköznap a megadott elérhetőségeken keresztül lehet.
Az OTP Bankcsoport hátterével teljes körű ügyintézéssel állok az eladók és a vevők rendelkezésére! A kínálatunkból választott ingatlan finanszírozásához, kedvezményes hitelkonstrukciókat kínálunk. Az adásvételi szerződés megkötéséhez, igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk.
Tulajdonságok
Családi ház
1
Új építésű
Elektromos
2023
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 30 570 6
Hitelkalkulátor
Második évtől