+17 fotó
Hirdetéskód: 8139209
Referenciaszám: HZ053624
Frissítve: ma
Szombathely eladó családi ház 6 szobás: 69,99 millió Ft
69,99 millió Ft
378,3 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
185 m²
264 m²
6 szoba
Leírás
Ne hagyja ki ezt a ritka lehetőséget, hogy sajátjává tegyen egy ilyen sokoldalú és központi helyen lévő ingatlant!
Az ingatlan megvásárlása egyben befektetés a jövőbe. Legyen szó családi otthon kialakításáról, bérbeadásról vagy üzleti célú hasznosításról, ez az ingatlan képes minden igényt kielégíteni.
A jelenlegi kialakítás lehetővé teszi, hogy az ingatlan két külön bejárattal rendelkező lakásként funkcionáljon, ezáltal ideális lehet kétgenerációs családok számára.
Emellett, ha befektetési szándékkal vásárolná meg az ingatlant, a két lakásnak köszönhetően könnyedén kiadhatja azt, és stabil bevételi forrást generálhat magának.
264 nm-es telekterületen helyezkedik el ez a 2 szinten lévő 185nm-es , téglaépítésű ház.
Az épület felső lakószintjén 3 szoba, konyha, kamra, fürdő és 2 Wc található, az alsó szuterén szinten jelenleg 4 szoba lett kialakítva, konyha, fürdő és Wc.
A fűtésről gáz cirkó berendezés gondoskodik, amely külön mérhető mind az alsó és a felső szinti lakásokban. Villanyóra is kettő került kiépítésre az ingatlanban.
Tetőzete cserépfedés.
További információért és megtekintésért hívjon bizalommal!
Tulajdonságok
Családi ház
Gázkazán
19
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 94 814 1
Hitelkalkulátor
Második évtől
301 205 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 94 814 1
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 94 814 1