Eladó ház Szombathely 70 nm
Eladó ház Szombathely 70 nm
Eladó ház Szombathely 70 nm
+12 fotó
Hirdetéskód: 8944287
Referenciaszám: SH3867
Frissítve: 6 napja

Szombathely eladó családi ház 4 szobás: 63,9 millió Ft

63,9 millió Ft
912,9 ezer Ft/m²
70 m²
Alapterület
232 m²
Telek
4 szoba
Szobák száma
Eladó jó állapotú, tégla építésű, sorbeépítéses családi ház! Kiváló lehetőség mindazok számára, akik egy praktikus elrendezésű, kényelmes otthont keresnek nyugodt környezetben. Az ingatlan főbb jellemzői: - Lakóterület: 70 m² - Telek mérete: 234 m² - Helyiségek: 2 szoba + 2 félszoba, konyha-étkező, fürdőszoba WC-vel egyben - Fedett terasz, amely ideális pihenésre vagy családi összejövetelekre - Fúrt kút a kertben Műszaki tartalom: - Jó állapotú téglaépület - Műanyag nyílászárók, redőnnyel és szúnyoghálóval felszerelve - Fűtés: kondenzációs gázkazán lapradiátoros hőleadással - Hűtő-fűtő klíma a kellemes hőmérséklet biztosításáért egész évben Egyéb előnyök: - Az ingatlan két utcáról is megközelíthető - Parkolási lehetőség ingyenesen az utcán, illetve a telken belül garázsban is biztosított Az ingatlan ideális választás családoknak vagy akár befektetésnek is, köszönhetően jó elrendezésének és kedvező adottságainak. Érdeklődés esetén keressen bizalommal!

Tulajdonságok

Típus:
Családi ház
Szintek száma:
1

Az iroda összes hirdetése
+36 70 542 7

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 215 688 Ft
Második évtől
274 996 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,5%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.