Eladó ház Szombathely 297 nm
Eladó ház Szombathely 297 nm
Eladó ház Szombathely 297 nm
+17 fotó
Hirdetéskód: 9008009
Referenciaszám: D1260511
Feltöltve: 2 napja

Szombathely eladó családi ház 7 szobás: 240 millió Ft

240 millió Ft
808,1 ezer Ft/m²
297 m²
Alapterület
3036 m²
Telek
7 szoba
Szobák száma
A Domus1 Ingatlan Szombathely csendes, családi házas övezetében kínál eladásra egy többgenerációs családi házat. A ház egy 3036 négyzetméteres rendezett telken helyezkedik el és akár 3 különálló belterületi telekre is osztható, melyek értéke építési telkenként külön-külön is számottevő lehet és komoly befektetést jelenthet leendő új tulajdonosa számára. Főbb jellemzők: – frekventált családi övezeti elhelyezkedés – többgenerációs, 3 szintes családi ház – 3036 négyzetméteres telek, amely akár 3 építési telekre is osztható – méretes előkert, távol az utcafronttól – duplabeállású fedett kocsibeálló és még egy garázs az alagsorban – lépcsőházból kényelmesen megközelíthető szintek – melléképület – kerti fedett kiülő-pihenő – északi és északkeleti homlokzata szigeteléssel ellátott Ajánlom ezt az ingatlan azok számára akik többgenerációs családi házat keresnek, illetve azoknak a befektetőknek akik a nagy telek megosztásával, akár további 2 építési telket is ki tudnak alakítani. Hívjon, tekintse meg mielőbb és tegyen egy ajánlatot! Bővebb információkért és megtekintés céljából hívjon bizalommal.

Tulajdonságok

Típus:
Családi ház
Szintek száma:
3
Állapot:
Jó állapotú
Fűtés:
Gázkazán
Építés éve:
1990
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
beépített szekrénycsatornacsendesduplakomfortosétkezőgarázsgardróbgázjó beosztásújó közlekedésűkamrakertkocsibeállómelléképületparkettásvilágosvillanyvíz

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel