+17 fotó
Hirdetéskód: 8995932
Referenciaszám: M327076-5218582
Feltöltve: 8 napja
Szuhogy eladó családi ház 2+1 fél szobás: 16,9 millió Ft
16,9 millió Ft
179,8 ezer Ft/m²
94 m²
3599 m²
2+1 fél szoba
Eladó Ház, Szuhogy
Szuhogyon, a főutcán, jó környezetben eladó egy 94 nm lakóterű, 2 + fél szobás családi ház nagy, gazdálkodásra is alkalmas, 3599 nm-es telken. Az ingatlan bővített, vegyes falazatú, fűtése gáz konvektorral és villanykályhával megoldott. Vezérelt (?éjszakai?) áram bekötve. Fa ablakok műanyag redőnyökkel.
A ház alatt 25 nm-es pince. Az udvaron különálló, 23 nm-es garázs és egy 12 nm-es, szoba-konyhás melléképület ( nyári konyha ). A melléképületbe víz , gáz, áram bevezetve, fűtésre fatüzelésű kályha is rendelkezésre áll.
Nyugodt, csendes, természetközeli környezet, a rudabányai bányatótól 5, az Aggteleki Nemzeti Parktól 20 km-re.
Az ingatlan az Otthon Start Hitelprogram -nak megfelel, a vásárláshoz Falusi CSOK is igényelhető. Az OTP Bank Nyrt. által nyújtott kedvezményes hitelek közül segítünk kiválasztani céljainak és lehetőségeinek leginkább megfelelőt. Jogosultság esetén vegyen igénybe kínálatunkból választott ingatlan finanszírozásához állami támogatást biztosító terméket: CSOK PLUSZ, FALUSI CSOK, BABAVÁRÓ HITEL. A tájékoztatás nem teljes körű. A pénzügyi konstrukciók részletes leírását a Bank aktuális üzletszabályzatai és hirdetményei tartalmazzák.
ÉRDEKLŐDNI: PUCSOK HAJNALKA 06204911723
Referencia szám: M327076
Tulajdonságok
Családi ház
Átlagos
Gáz (konvektor)
1975
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
Pucsok Hajnalka
OTPip - Miskolc Szemere Bertalan utca 20 - OTP Ingatlanpont Iroda
Az iroda összes hirdetése +36 20 491 1
Hitelkalkulátor
Második évtől
72 730 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás