Eladó ház Tabdi 90 nm
Eladó ház Tabdi 90 nm
Eladó ház Tabdi 90 nm
+17 fotó
Hirdetéskód: 8939823
Referenciaszám: M325190
Frissítve: 18 napja

Tabdi eladó családi ház 3 szobás: 17,9 millió Ft

17,9 millió Ft
198,9 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
90 m²
Alapterület
2272 m²
Telek
3 szoba
Szobák száma
Bács-Kiskun vármegye Tabdi településen eladásra kínálok egy 90 m2-es családi házat. Az ingatlanban 3 szoba, konyha, étkező, előszoba, fürdőszoba wc-vel, spejz és kazánház kapott helyet. Fűtéséről vegyes tüzelésű kazán gondoskodik. Nyílászárói régi fa típusúak, mely redőnyökkel vannak ellátva. A főépület 1968-ban épült beton alapra, vályog falazattal, mellyet később tégla falazatú hozzáépítéssel bővítettek. Az ingatlan első részén egy melléképület és egy kis kert található. Hátsó részén ólak és egy gazdálkodásra alkalmas fördterület, ami jelenleg feltárcsázott. A ház Tabdi központjához közeli utcában található, pár perc sétával megközelíthető a faluház, boltok, étterem. Remek lehetőség fiatal párok számára! Az ingatlan per és tehermentes falusi CSOK - igénybe vehető, Otthon Start program.

Tulajdonságok

Típus:
Családi ház
Szintek száma:
1
Állapot:
Felújítandó
Fűtés:
Egyéb kazán
Építés éve:
1965
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
összkomfortos

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Hangya Szilvia
Kiskőrös Petőfi tér 9 - OTP Ingatlanpont Iroda
Az iroda összes hirdetése
+36 70 881 0

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 60 420 Ft
Második évtől
77 033 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,7%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.