Hirdetéskód: 7694207
Frissítve: 9 hónapja
Tamási eladó családi ház 4 szobás: 36,69 millió Ft
Figyelem! Az eladó euróban kívánja értékesíteni vagy kiadni az ingatlant. Ezért az általa megadott árat 366 Ft/EUR árfolyamon váltottuk át. Az ingatlan tényleges vételára a forintban bemutatott hirdetési ártól az aktuális árfolyam következtében eltérhet. A forintban megadott összeg tájékoztató jellegű.
36,69 millió Ft
366,9 ezer Ft/m²
100 251 Euro
1 002,51 Euro/m²
100 m²
1352 m²
4 szoba
ELADÓ CSALÁDI HÁZ !
Szeretném meghirdetni a családi házunkat !
Nagyon jó ajánlat !
Tolna megye Tamásiban gazdálkodásra, vállalkozásra, egyéb célra, alkalmas melléképülettel, 15x5 méteres. Tetőtér beépítéses családi ház eladó főút mellet . 1983-ban épült 100 nm, alapterületű 4 szobás, gáz vegyes fűtésű családi ház kerttel 1352 nm területen eladó . Kertben gyümölcsfák vannak.
37 Millió. Érdeklődni : 309607610 Telefonszámon 14 órától 19-ig
Tulajdonságok
Családi ház
2
Átlagos
Házközponti
1983
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
BI
Bihácsi Istvánné
+36 30 960 7
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
BI
Bihácsi Istvánné
+36 30 960 7
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
BI
Bihácsi Istvánné
+36 30 960 7