+7 fotó
Hirdetéskód: 8869298
Referenciaszám: HZ039365-5135473
Frissítve: 26 napja
Tápióbicske eladó családi ház 2 szobás: 19,9 millió Ft
19,9 millió Ft
390,2 ezer Ft/m²
51 m²
1809 m²
2 szoba
Eladó ház, Tápióbicske
Tápióbicske csendes részén, belterületen 2 szobás 51nm-es ház eladó!Az épület beton alapra épült vegyes(tégla+könnyűszerkezet)falazattal.Az épület nagy része b30 -as tégla körbe 10cm-es szigeteléssel, kisebb részén könnyűszerkezetből hozzá építésre került sor ,mely szintén 10 cm-es szigetelést kapott.Tetőszerkezete új ,beleértve a léceket és gerendákat is.Új víz és villanyhálózat !A helyiségek tekintetében kialakításra került:előtér,2 szoba ,konyha +étkező,fürdő+WCFűtéséről 2 db fűtő,hűtő klíma gondoskodik,melegvíz ellátásáról villanybojler.Elhelyezkedését tekintve tökéletes Tápióbicske, Nagykátai út közelében buszmegállótól 10 percre helyezkedik el.Busszal Monor,Nagykáta és Cegléd is könnyedén elérhető,autóval Budapest 40 perc távolságra.Óvoda,iskola,boltok,posta,orvosi rendelő,gyógyszertár,tüzép megtalálható a településen.Amennyiben megtetszett önnek az ingatlan várom megtisztelő hívását akár hétvégén is.
Tulajdonságok
Családi ház
Jó állapotú
Elektromos
2001
F
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 53 999 3
Hitelkalkulátor
Második évtől
85 641 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.