Hirdetéskód: 8934876
Feltöltve: 1 hónapja
Tápiószentmárton eladó családi ház 3 szobás: 75,8 millió Ft
75,8 millió Ft
806,4 ezer Ft/m²
94 m²
1092 m²
3 szoba
Tápiószentmárton
Tápiószentmártonban központhoz közel eladó egy 94 nm lakóterű nagyon jó állapotú, kényelmes és prakatikus 3 szobás családiház, mely saroktelken található.
A ház 1092 nm telken fekszik, több melléképülettel, garázzsal. A cserépfedés és a tető teljes szerkezete 15 éve felújítva lett,a födém szigetelést is kapott. A háznak két fedett terasza is van, mely 24 nm nagyságú. A tökéletes fa nyílászárók redőnnyel vannak ellátva. Az elektromos vezetékek is felújításra kerültek. A ház fűtése több módon is megoldott, amit a lakók igényük szerint használhatnak. Gázkazán, vegyes tüzelésű kazán, dupla klíma, de a szobákban 2 cserépkályha is van. A fűtési rendszer radiátorokkal és padlófűtéssel is van kombinálva. A lakótérben előszoba, gépesített, beépített konyha étkezővel, 3 külön nyíló szoba, fürdőszoba káddal és zuhanyozóval, ill. külön WC van. A több melléképület nagyon jól, praktikusan kihasználható: nyárikonyha, éléskamra, tüzelő tároló, zárt, és nyitott garázs, valamint egy műhely. Saroktelek lévén az ingatlannak 2 bejárata is van. Az ingatlanon ipari áram, külső kamera, riasztó és elektromos kapu működik.
Az előkertes házhoz ápolt, parkosított telek, és kisebb konyhakert is tartozik. A családias környék közelében park, játszótér kellemes környezet bármely család számára. Közelben vannak az üzletek, buszmegálló, iskola, óvoda, sportcsarnok is.
Megvétel esetén akár 30 nap kiköltözéssel, esetleg bútorozva eladó. Ez az ingatlan nyugalmat sugároz, igényesen karbantartott, kényelmes, a tulajdonosok igazán törődtek vele. semmi felújítást nem igényel