+13 fotó
Hirdetéskód: 8702012
Referenciaszám: M309716-5032880
Frissítve: 2 napja
Tarcal eladó családi ház 1 szobás: 13,5 millió Ft
13,5 millió Ft
306,8 ezer Ft/m²
44 m²
581 m²
1 szoba
Eladó Ház, Tarcal
Eladó lakhatásra, valamint családi vállalkozásra is alkalmas ház Tarcal központi utcájában
A 44 nm alapterületű, kőből épült házhoz melléképületek, pince, valamint egy 581 nm-es telek is tartozik. Az ingatlan statikailag jó állapotban van, tető szerkezetét tekintve a gerendákat megerősítették, a léceket pedig kicserélték.
A felújítás során az épületben új műanyag nyílászárók kerültek beépítésre, valamint a fürdőszoba is teljes korszerűsítésen esett át. A melegvíz ellátásról villanybojler gondoskodik, a fűtést pedig gázkonvektorok biztosítják.
A bútorokkal berendezett ingatlan mind idegenforgalmi célra, mind saját pihenésre, illetve háztáji szőlész-borász tevékenységre is alkalmas. A szőlő feldolgozáshoz valamennyi berendezés a rendelkezésre áll egy több 100 literes palackozott készlettel egyetemben, mely komoly érdeklődő esetén a vételár részét képezi.
Az utcában borászatok és idegenforgalmi szálláshelyek találhatók, mint pl. a méltán híres, Andrássy Rezidencia, ahol ötcsillagos szálloda és wellness áll rendelkezésre a kikapcsolódni vágyóknak.
Banki hátterünkkel pénzügyi valamint finanszírozási kérdésekben is állunk rendelkezésére. Hívása során hivatkozzon az M309716-os referenciaszámra.
Tulajdonságok
Családi ház
Átlagos
Gáz (konvektor)
1958
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Spéth Gábor György
OTPip - Miskolc Szemere Bertalan utca 20 - OTP Ingatlanpont Iroda
Az iroda összes hirdetése +36 20 361 5
Hitelkalkulátor
Második évtől
58 098 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.