Eladó ház Tata, Juszkó Béla utca 166 nm
Eladó ház Tata, Juszkó Béla utca 166 nm
Eladó ház Tata, Juszkó Béla utca 166 nm
+17 fotó
Zenga Premier
Hirdetéskód: 9020261
Referenciaszám: HZ089261
Feltöltve: ma

Tata eladó családi ház 6 szobás: 93 millió Ft

93 millió Ft
560,2 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
166 m²
Alapterület
423 m²
Telek
6 szoba
Szobák száma
Számtalan friss hirdetés, amit
nem találsz meg más ingatlankeresőn.
Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.
Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat! További részletek
A Duna House, OTP Ingatlanpont, Otthon Centrum és további hálózatok új, kizárólagos hirdetéseinek nagy részét a zenga.hu és koltozzbe.hu ingatlankeresőn láthatod legelőször, és a feltöltéstől két hétig nem érhetők el más ingatlankeresőn!
Kíváló lehetőség Tatán! Tágas, élhető, karbantartott Otthon, a többit Te teszed hozzá! Nappali + 5 hálószobás, jó elrendezésű, 2 szintes, összkomfortos, saroktelken elhelyezkedő családi ház, eladó! Az ingatlan jellemzői: - A város nyugati részén helyezkedik el, felső Tatán, a Juszkó Béla utcában, infrastruktúrája, megközelíthetősége jó, a buszmegálló 50 méterre található - 1986-ban épült, földszint ( nappali, 1 szoba, konya, étkező, előszoba, fürdő-wc, kazánház, terasz) +  tetőtér (4 szoba, előszoba, fürdő-wc, erkély) kialakítással, hagyományosi építési móddal, B30 téglából, vasbeton födémmel, a héjazata zsindely - Mind szerkezeti, mind pedig műszaki állapota, nagyon jónak mondható - 2021-ben több felújítási és korszerűsítési munkálatot is végeztek a jelenlegi tulajdonosok: homlokzat szigetelése (10 cm dryvit), homlokzati nyílászárók cseréje (2 rtg, müanyag szerkezetű), mindkettő fürdőben, burkolatok, szaniterek, víz, villanyvezetékek cseréje, a tetőhéjazatra bitumenes zsindelyt helyeztek el - központi fűtését, gázkazán, használati melegvíz ellátását, villanybojler biztosítja, a lakóház rezsije rendkívülkedvező (pl.fűtés:15.000,-ft/hó - A telek 423 m2, minden irányból kerítéssel határolt, autóval parkolás a ház előtt (3 db parkolóhely), illetve a telken belül is megoldott. Amennyiben felkeltette érdeklődését az ingatlan, illetve kérdései merültek fel, kérem hívjon bizalommal.