Eladó ház Tatabánya, Kertváros 90 nm
Eladó ház Tatabánya, Kertváros 90 nm
Eladó ház Tatabánya, Kertváros 90 nm
+10 fotó
Hirdetéskód: 9015056
Referenciaszám: HZ015183-5169842
Frissítve: ma

Tatabánya eladó családi ház 3 szobás: 106,99 millió Ft

106,99 millió Ft
1,19 millió Ft/m²
90 m²
Alapterület
567 m²
Telek
3 szoba
Szobák száma
Tatabánya Kertvárosban, csendes mellékutcában, teljesen felújított családi ház eladó! Az eladó ház jellemzői: - 567 m2 gondozott, parkosított telek - 90 m2 hasznos alapterület + 15 m2 fedett terasz - 2020-ban teljeskörű felújítás és bővítés - új tetőszerkezet, cserepeslemez héjazattal - prémium homlokzati nyílászárók ( 2 légkamrás) - 32 Amper áramerőssségű, új villamos hálózat - vízvezeték hálózat teljes egészében cserélve - fűtés norvég panellel - Nikecell homlokzati szigetelés - Prémium kategóriás burkolatok és szaniterek - kertben fedett jacuzzi Ez a ház egy igazi ritkaság, amely a minőség érzését sugározza magából! Amennyiben felkeltettem érdeklődését, hívjon még ma! 106990000 Ft Érd: Kalics László +36202406726 Referencia szám: HZ015183

Építés éve:
1960
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Kalics László
Duna House Tatabánya
Az iroda összes hirdetése
+36 34 456 0

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 361 135 Ft
Második évtől
460 436 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,5%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.