+7 fotó
Hirdetéskód: 8857563
Referenciaszám: H347469
Frissítve: 11 napja
Tatabánya eladó családi ház 2 szobás: 26,5 millió Ft
26,5 millió Ft
1,13 millió Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
364 m²
2 szoba
Befektetés, ami nemcsak számokban, hanem életérzésben is megtérül – Tatabánya, Síkvölgy
Tatabánya egyik legkedveltebb, csendes és természetközeli részén, Síkvölgyön kínálunk megvételre egy kivételes hangulatú ingatlant, amely tökéletes választás magáncélra és befektetésnek egyaránt.
A 364 nm-es, gondozható méretű telken egy 23,4 nm-es ház található. Víz, villany és emésztővel ellátott így azonnal használható. A környezet nyugalma és zöldövezeti jellege ideális hétvégi háznak, pihenőingatlannak, de rövid- vagy hosszú távú kiadásra is kiváló lehetőség.
Amitől igazán értékes:
Csendes, forgalomtól mentes környezet – egyre keresettebb lokáció
Hangulatos kerti kiülő, ahol megáll az idő
Külön tároló egység – praktikus megoldás
Térkövezett gépkocsibeálló 2 autó számára
Jól alakítható telek, továbbfejlesztési potenciállal
Nyaraló ami hitelképes
Befektetők figyelmébe:
Síkvölgy népszerűsége folyamatosan növekszik, az ilyen jellegű, közművesített ingatlanok értékállóak és jól hasznosíthatók. Ideális lehet vendégháznak, nyaralónak vagy akár későbbi bővítés alapjául.
Ez az ingatlan nem csupán egy vásárlás – egy lehetőség a nyugodt életre és biztos befektetésre.
Keressen bizalommal, és nézze meg személyesen, mit adhat Önnek ez a hely.
Hitelügyintézés kapcsán is állok rendelkezésére.
Tulajdonságok
Családi ház
2
Jó állapotú
Elektromos
1980
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 467 6
Hitelkalkulátor
Második évtől
114 040 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.